środa, 27 marca 2013

Cześć! :3

Cześć! Moje imię raczej nie jest zbyt ważne. Kocham za to świat koni oraz książki i filmy, szczególnie te o tematyce właśnie końskiej, jeździeckiej. Niestety, niewiele jest takich. Postaram się więc zaprezentować Wam ich jak najwięcej, jednocześnie sama będę się dokształcać w tej dziedzinie. Poznać tu będziecie mogli różne filmy i książki (zarówno powieści, jak i np. poradniki) W blogowaniu jestem raczej amatorką, toteż z góry przepraszam za wszelkie niedociągnięcia i usterki. Piszcie o nich w komentarzach, postaram się wszystko na bieżąco korygować i pracować nad sobą pod tym kątem. Również mile widziane sugestie odnośnie kolejnych postów i recenzji - może słyszeliście o jakiejś książce/ filmie i zastanawiacie się nad kupnem/ wypożyczeniem? Postaram się pomóc Wam w dokonaniu tego wyboru :) Przy każdej recenzji postaram się dodawać linki z opisem książki w innym źródle i możliwość jej pobrania (podobnie z filmami + oglądanie online). Będą one pochodzić głównie z lubimyczytać.pl (książki), gdzie mam konto, zainteresowanym mogę podesłać link, filmmex.pl oraz filmweb. Pobrania natomiast z chomikuj, w przypadku filmów postaram się wyszukiwać różne formaty oraz zarówno te z lektorem, jak i z napisami. Może znacie też inne strony z opisami książek, filmów? Jestem otwarta na propozycje ;>
Dla urozmaicenia dodawać będę nieco zdjęć, czasem też moich z konisiami :3
Będę wdzięczna za wszelkie komentarze, również te krytyczne, w końcu uczymy się na błędach. Dodawać je można również anonimowo.

A to kilka rumaków z mojego ubiegłorocznego obozu. Od lewej: Bella Mafia, Bryza Trial (moja ulubiona) i Wega, za damami czai się gniady Gospel.


Pozdrawiam!

Invis~

1 komentarz: